Calitti STRONG

Jak wiecie, ze żwirkami Calitti Cat Litter bardzo się polubiliśmy po ostatnich testach żwirku kukurydzianego. Teraz przeszła kolej na podsumowanie testów żwirku bentonitowego.

Zgodnie z informacją od producenta Calitti STRONG to bezzapachowy, mocno zbrylający się żwirek dla kota. Stworzony w 100% z naturalnego bentonitu, który bardzo dobrze wchłania płyny zapobiegając rozwojowi bakterii i powstawaniu brzydkich zapachów.

Szybko zbryla się w mocne i łatwe do usunięcia bryłki dzięki czemu utrzymanie czystości będzie niezwykle łatwe. Drobne ziarenka są delikatne dla kocich łapek i nie przyklejają się do nich.

Nasze testy pokazały, że żwirek dobrze pochłania mocz. Wyciągamy pięknie zbrylone kawałki, które się nie rozpadają. Dla nas ważne jest również to, że żwirek bardzo mało pyli. Dużą zaletą jest też to, że nie przykleja się do dna kuwet, dlatego jego sprzątanie jest szybkie, łatwe i bezproblemowe. A także najważniejsze, że faktycznie nie przykleja się do łapek, a co za tym idzie, nie roznosi się po domu i nie ma go na kanapie 😃

Na pewno zostanie z nami na dłużej😻 i cieszymy się, że w końcu mogliśmy go sprawdzić 🙂

❣️POLECAMY ❣️