Kociaki

Kocięta opuszczające naszą hodowlę będą dwukrotnie zaszczepione i odrobaczone.
Wszystkie będą posiadać rodowód wydany przez Polski Związek Felinologiczny (PZF) –należący do World Cat Federation / WCF/, książeczkę zdrowia oraz wyprawkę .

Nie ma możliwości zakupu kociaka bez rodowodu!!!

Kocięta opuszczają hodowlę po ukończeniu minimum 3 miesiąca (od 14-16 tydzień życia).

Całkowita cena kociaka obejmuje: mikrochip, podwójne szczepienie, odrobaczenie oraz w przypadku kotka na kolanka, koszt zabiegu kastracji.

Kociak w opcji na kolanka, opuszcza hodowlę ZAWSZE po zabiegu kastracji.  

Jest możliwość przygotowania kociaka do wyjazdu poza granice Polski – jednakże o tym fakcie musimy wiedzieć odpowiednio wcześniej.  

Ceny kociaków hodowlano-wystawowych pozostają do uzgodnienia indywidualnego. Jednak to my decydujemy, który z naszych kociaków będzie hodowlano-wystawowy. Warunkiem zakupu kociaka w tej opcji jest zarejestrowana w legalnie działającym klubie felinologicznym hodowla oraz przydomek hodowlany.

Warunkiem rezerwacji kociaka jest wpłata zadatku wysokości 800zł:

  • W przypadku rezygnacji z zakupu z winy kupującego –zadatek przepada w całości.
  • W przypadku zerwania umowy z naszej strony – zadatek zostaje w całości zwrócony kupującemu.

Prosimy o rozwagę w podejmowaniu decyzji o zakupie kociaka, gdyż jest to przyjaciel na wiele lat. Nie może to być impuls, nagłe pragnienie, a już szczególnie uczulamy na pomysł zakupu kocięcia dla kogoś na prezent – kot to nie jest zabawka. Jednakże przed rozmową z nami prosimy się zastanowić, czy wszyscy członkowie rodziny są gotowi na przyjęcie kociaka do domu, czy też nikt z domowników nie ma alergii na kocią sierść. Należy mieć również świadomość, że kociak w domu będzie potrzebował Państwa zainteresowania, nie będzie leżał na półce jak ramka ze zdjęciem.

Do chwili przeprowadzki kociaka do nowego domu, jest on własnością hodowli. W przypadku gdy uznamy, że przyszli opiekunowie nie spełniają naszych oczekiwań (np. nie interesują się kociakiem i jego rozwojem, mamy z nimi utrudniony kontakt, nie możemy się porozumieć w kwestiach dotyczących dobra kociaka), odmówimy sprzedaży i zwrócimy zadatek.

Zanim podejmiesz decyzje o zakupie, zadzwoń lub napisz. W przypadku pytań bądź wątpliwości zawsze służymy radą lub pomocą. Prosimy o przemyślane decyzje.