Calitti CORN

Od jakiegoś czasu w naszych kuwetach gości żwirek od Calitti Cat Litter😉 zainteresowanie wzbudził zarówno u młodszego pokolenia domowników jak i naszej dorosłej ekipy, co cieszy podwójnie, gdyż nasze królewny są wybredne i nie wszystko pasuje do ich delikatnych łapek 🙈

Zgodnie z informacją od producenta Calitti CORN jest w 100% naturalny i ulega całkowitej biodegradacji. Szybko zbryla się w łatwe do usunięcia bryłki i skutecznie eliminuje brzydkie zapachy. Drobne ziarenka są delikatne dla łapek Twojego kota. Przy pierwszym wysypaniu żwirku do kuwety, koty mogą próbować go jeść. Produkt jest w pełni naturalny i bezpieczny dla kociąt i kotów. Nie posiada dodatków chemicznych!

Żwirek ma żółty kolor i pachnie poprostu kukurydzą 😻

Zaczynając od opakowania, jest wykonane z papieru, który jest bardzo wytrzymały i nie urywa się podczas przenoszenia.

Pierwsze testy pokazały, że zwirek bardzo dobrze pochłania mocz. Wyciągamy pięknie zbrylone kawałki, które się nie rozpadają. Dla nas ważne jest również to, że żwirek nie pyli. Dużą zaletą jest to, że nie przykleja się do dna kuwety oraz nie robi się błoto. Dlatego jego sprzątanie jest szybkie, łatwe i bezproblemowe 😻

Kolejna ważna rzecz, to nie zauważyliśmy aby przyklejał się do kocich łap czy ogona a co za tym idzie, nie roznosi się po całym domu- to ogromny ➕, w porównaniu do drewnianego żwirku, który potrafi być wszędzie.

Żwirek jest w 100% naturalny, zatem będzie idealny i bezpieczny dla maluszków do nauki kuwetowania (do tej pory korzystaliśmy z drewnianego żwirku, jednak różnica jest ogromna).

Napewno zostanie z nami na długo😻 i cieszymy się, że wkoncu mogliśmy go sprawdzić 🙂

❣️ POLECAMY ❣️