IcePaw – linia karm mokrych

Zakończyliśmy testowanie rybnych pysznosci od Icepaw Polska w ramach plebiscytu Sfinksy

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

🥰Testowaliśmy aż 3 produkty:

🐬olej z sardynek i sardeli,

🐬suszone szprotki,

🐬rybne saszetki o smaku: łosoś i dorsz, łosoś i śledź, łosoś.

Dlaczego ryby są zdrowe dla kotów?

Ryby morskie są bogate w naturalne kwasy tłuszczowe Omega-3, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

O produktach:

IcePaw – linia karm mokrych z filetów ryb to wysokiej jakości w 100% naturalne karmy, pachną i smakują jak świeżo złowione ryby. są produkowane z ryb o jakości human grade i nie zawierają ości. Ryby są przetwarzane bezpośrednio po złowieniu. Są pakowane w wygodne saszetki 85g i co ważne, mięso nie przykleja się do opakowania, dlatego też nic się nie zmarnuje.

Icepaw Omega-3 olej z sadrynek (50%) i sardeli (50%). To olej wytwarzany ze świeżych ryb poławianych w Morzu Północnym i na Oceanie Atlantyckim.

Olej dodawany do posiłków daje kotom:

🎏zdrowsza skore,

🎏błyszcząca sierść i mniejszą utrate futra,

🎏mniejsze ryzyko chorob sercowo-naczyniowych,

🎏silniejszy uklad odpornościowy,

🎏zmiejszenie alergii u wrqzliwych zwierząt.

IcePaw suszone szprotki – to atrakcyjna przekąska dla kota. Szprotki są z gatunku śledziowatych. Są źródłem wysokowartościowego białka i kwasów Omega-3.

Nasze wrażenia:

Po otworzeniu pierwszych saszetek koty były bardzo zainteresowane zapachem ryby. W pierwszym teście zostały zjedzone wszystkie smaki bez grymaszenie 😉 Karma jest miękka z dodatkiem bulionu, co dla nas na duży plus, bo nasze koty uwielbiają karmy w sosie. Nasze koty często grymaszą przy rybach, dlatego karma IcePaw jest idealna jako urozmaicenie diety. Pierwszy raz mieliśmy okazję spróbować ten olej. Koty były bardzo zainteresowane, jednakże samego spróbować nie chciał nikt 😂 ostatecznie wymieszany z karmą został zjedzony 🐬 W przypadku szprotek była większa zabawa 😂 koty nie wiedziały co z nimi zrobić 😂 próbowały się nimi bawić, obgryzały im głowy i nie wiedziały co z reszta zrobić 😂 ostatecznie po tej zabawie rybki były zjedzone 😉

Dziękujemy IcePaw za możliwość testowania karmy i poznania nowych walorów smakowych🥰