Aptus RECOBOOSTER CAT

Do końca plebiscytu już niewiele czasu pozostało, dlatego w to niedzielne popołudnie ☀️ chcemy Wam opowiedzieć o jeszcze jednym produkcie, którym mieliśmy przyjemność testować w ramach Sfinksy❤️

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Aptus RECOBOOSTER to pierwszy produkt firmy Aptus Polska w naszym domu i muszę przyznać, że od dawna czegoś takiego szukałam ❤️

Czym jest Aptus RECOBOOSTER?

To źródło dodatkowej energii, aminokwasów, kwasów tłuszczowych i witamin dla kotów z okresowo obniżonym apetytem (rekonwalescencja; stany krytyczne; hospitalizacja i żywienie enteralne; zaburzenia pobierania pokarmu jak anoreksja, dysfagia; stres; podróż itp.).Polecana dla kotów potrzebujących dodatkowej energii.

Może być podawana tymczasowo dla kotów z osłabionym apetytem. Pasta jest łatwa do podawania i przenoszenia, dostarcza dodatkową porcję energii w razie potrzeby.

Zalecana ilość pokrywa w przybliżeniu dzienne zapotrzebowanie na energię spoczynkową.

Może być zdjęciem przedstawiającym koty perskie

ZALECANE DAWKOWANIE Waga kota: Ilość pasty/ dzień:

1-3 kg ⏩ 1/3 tubki

4-5 kg ⏩ 1/2 tubki

> 6 kg ⏩ 3/4 tubki

‼️Należy skonsultować z lekarzem weterynarii przed podaniem produktu:➡️Kociętom poniżej 6 miesiąca życia.

➡️Jeśli Twój kot nie czuje się dobrze.

A także jeśli apetyt kota nie wróci do normy w ciągu 3 dni.

Najważniejsze, to zapewnić stały i nieograniczony dostęp do wody dla kotów.

Może być zdjęciem przedstawiającym kosmetyki

🐾Nasze wrażenia🐾:

Ta pasta to strzał w dziesiątkę, nie dość że pyszna, to jeszcze skuteczna i jej działanie można zaobserwować od razu. Koty potraktowały ją jako smakołyk, co zasługuje na ogromne uznanie. Sprawdziliśmy jej działanie na jednej z naszych dziewczyn, która trudniej radzi sobie z obecnością małego człowieka w domu, przez co mniej widywaliśmy ją przy miskach. Muszę przyznać, że po zjedzeniu już pierwszej dawki odzyskała swój dotychczasowy apetyt. Co najważniejsze pastę można przechowywać w temperaturze pokojowej i po otwarciu nie dłużej niż 4dni, z tym problemu nie było, gdyż na drugi i trzeci dzień kotka sama upomniała się o 'smaczka’.

Pasta będzie zatem idealnym elementem kociej apteczki do zadań specjalnych❤️

❤️🐾❤️Dziękujemy ogromnie za ten produkt.❤️🐾❤️