Ayla – linia przysmaków dla kota

U nas od rana rozpieszczanie kotów 😍

Może być zdjęciem przedstawiającym jedzenie i tekst „ayla ayla ayla ayla ayla PHTERWETERYHARRY ayla antybiotyków ayla Naturalnie zdrowe przysmaki kotów eso lokalnej hodowli wolne od antybiotyków ayla Naturalnie zdrowe przysmaki wrażliwycl Mie™so lokalnej hodowli, wolne od 100% 100%sercakurze serca kurze 100% filet piersi kurczaka”

Tym razem od Ayla w ramach Sfinksy .

Naturalne przysmaki dla kota w 100% z najwyższej jakości mięsa z kurczaka i indyka. Zero konserwantów, wypełniaczy, aromatów czy barwników, polepszaczy smaku, zboża czy słabej jakości mięsa niewiadomego pochodzenia.

Przysmaki liofilizowane dla kota w 100% z najwyższej jakości mięsa, które nadaje się także do produkcji żywności dla ludzi. Ayla to przede wszystkim polski producent, co bardzo cenimy❣️

Naturalne przysmaki dla kotów Ayla w skrócie:

➡️100% mięsa jakości Human Grade Quality

➡️Z chowu bez antybiotyków

➡️Opakowanie w 100% recyklingowane

➡️Mała, lokalna produkcja

➡️Kompleks wartości odżywczych

➡️Bardzo wysoka zawartość białka

➡️Bez jakichkolwiek wypełniaczy, konserwantów, zboża

My testowaliśmy:

📎liofilizowane kawałki pochodzące z filetów kurczaka i indyka

📎dosmaczacz

📎smaczki z podrobów

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku

Do wyboru mamy 8 propozycji:

Liofilizowane: filet z piersi indyka, filet z piersi kurczaka, filet z uda indyka, filet z uda kurczaka, filet z uda kurczaka ze skórką. Podroby: serca kurze i wątróbki kurze. Dosmaczacz: topper wątróbki kurze.

🐾Nasze wrażenia🐾:

Na pierwszy ogień poszły smaczki liofilizowane, na które koty rzuciły się od razu👌 Wiadomo, smaczki w formie nagrody, smakują najlepiej.😍 Kawałki były odpowiedniej wielkości, a jeśli pojawiło się coś większego, to bez problemu można było pokruszyć. Dosmaczacz również spełnił swoją funkcję, posypywaliśmy nim porcję jedzonka, które również znikało od razu. Bardzo fajna opcja, kiedy koty zaczynają grymasić, bo zbyt długo dostają ten sam smak. ❤️

Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim, którzy tak jak my, uwielbiają rozpieszczać swoje koty.❤️

@aylapolska dziękujemy 🥰🥰