Calibra Cat Verve GF Adult Herring

Poniedziałek zaczynamy od recenzji karmy w ramach Sfinksy Calibra Cat Verve GF Adult Herring. Superpremium VERVE łosos to karma bezzbożowa z dużą zawartością świeżych ryb.

Może być zdjęciem przedstawiającym kot i w budynku

Receptura jest przeznaczona dla dorosłych kotów. Świeże ryby stanowią 32% ogólnej zawartości karmy. Białka pochodzenia zwierzęcego stanowią 74,1% całkowitej zawartości białka w recepturze.

➡️ Nie zawiera zbóż,

➡️ Bez glutenu,

➡️ Bez kukurydzy,

➡️ Bez sztucznych barwników,

➡️ Brak konserwantów,

➡️ Bez GMO.

Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku

Zawiera:

📎Korzeń cykorii – jest źródłem inuliny (dietetycznego rozpuszczalnego błonnika o działaniu prebiotycznym), który wspomaga trawienie.

📎Olej z łososia – jest źródłem nienasyconych kwasów omega-3 (EPA, DHA) kwasy tłuszczowe niezbędne są do rozwoju mózgu oraz wsparcia fizjologicznych funkcji skóry i sierści oraz poprawy ich jakości. Ma właściwości przeciwzapalne.

📎 Algi brunatne- Kelp (Ascophyllum nodosum) są doskonałym źródłem minerałów i związków bioaktywnych (zwłaszcza przeciwutleniaczy). Przyczyniają się do redukcji i tworzenia się płytki nazębnej i kamienia nazębnego, ograniczają nieprzyjemny zapach w jamie ustnej. Długotrwałe stosowanie pomaga zredukować istniejący kamień nazębny i umożliwia jego łatwiejsze usunięcie szczoteczką do zębów.

Może być zdjęciem przedstawiającym kot i w budynku

🐾Nasze wrażenia🐾:

Koty dostawały karmę w formie przekąski w ciągu dnia.

‼️Co najważniejsze, koty mają stały i nielimitowany dostęp do wody‼️.

Przekąski zjadały ze smakiem i nie było żadnych rewolucji kuwetowych, co nas bardzo cieszy. Obawiałam się trochę czy będzie im smakować, gdyż zawiera dużą ilość ryb, ale okazało się to zupełnie niepotrzebnie. Często chowamy krokieciki karmy w kule węchowe, więc koty oprócz zabawy mają również spowolnienie jedzenia i ćwiczenia węchowe 😊

Dziękujemy za możliwość testowania @calibrapolska ❤️